Ekibimiz

Av. Yıldıray ÇIVGIN

Avukat Yıldıray ÇIVGIN, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olduktan sonra 2015 yılında meslek hayatına başlamıştır. 1 yıllık stajın ardından Ankara Barosuna kayıtlı olarak hâlihazırda avukatlık görevini yürütmektedir. Meslek hayatı boyunca işçi alacakları, işe iade (iş güvencesi), kıdem tazminatı, sosyal güvenlik davaları ile kamu personeli hukukuna ilişkin çalışmalar yapmıştır. Ayrıca iş kazası ve meslek hastalığına dair yüksek lisans çalışmaları da yapmaktadır. İleri derecede İngilizce ve orta derecede Almanca bilmektedir. Av. Çıvgın, büromuzda ağırlıklı olarak iş hukuku, sosyal güvenlik hukuku, idare hukuku ve ceza hukukuna ilişkin dava ve işlerde görev yapmaktadır. Karya Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır.

Av. Sinem GÜNEŞ VARDİ

Avukat Sinem GÜNEŞ VARDİ, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra, 1 yıllık stajının ardından Ankara Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık görevine başlamıştır. Başlıca çalışma alanları yabancılar hukuku, aile hukuku, miras hukuku, iş hukuku, sözleşmeler hukuku, ticaret hukuku, sigorta hukukudur. Meslek hayatında öncelikle yabancıların ikamet ve vatandaşlık başvuruları başta olmak üzere Türkiye’de yaşadıkları uyuşmazlıkların çözümünde, milletlerarası hukuk ve sözleşmelerden kaynaklanan uyuşmazlıklarda, ölümlü yaralanmalı trafik kazalarından kaynaklı tazminat davalarında, araç değer kaybı davalarında, sözleşme düzenlemede ve sözleşmeden doğan uyuşmazlıkların çözümünde, tapu ve kadastro davalarında deneyimlidir. İleri derecede İngilizce bilmektedir. Başlangıç seviyesinde Almanca ve Arapça bilmektedir. Karya Hukuk Bürosu’nun kurucu ortağıdır.

Stj. Müzeyyen Elif UĞUR

Stj. Müzeyyen Elif UĞUR Adalet Meslek Lisesi öğrencisi olup, büromuzda Meslek Eğitim Kanunu kapsamında stajını yapmaktadır.